Yumurta Donörü

Home / Yumurta Donörü

Yumurta Donörü Başvurusu

Gynolife Tüp Bebek Merkezi’ne yumurta donörü olabilmek için, aşağıdaki yumurta donörü başvuru formunu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yumurta Donörü Olabilmek İçin:

Öncelikle yumurta donörü adayının, hiçbir bulaşıcı ve genetik hastalığa sahip olmaması gerekir. Global standartlar ölçeğinde yapılacak testlerle bu veriler kesinleştirilmeden bağış kabul edilmez.

Yumurta donörü adayının, 20-30yaş aralığında olması tercih edilir, ancak yapılacak testlerle yumurtlama ve hormon testlerine bağlı olarak, bu yaş aralığında olsanız dahi, kimi adayların bağışının kabul edilmeyeceği gibi, birkaç yaş büyük adayların test sonuçları olumlu olursa bağış kabul edilebilmektedir.

Yumurta dönörü adayının, düzenli kullanılan ağır ilaçlara, alkol, sigara ve uyuşturucu gibi maddelere bağımlılığı olmamalıdır.

Yumurta donörü adayının genel sağlığı yerinde olmalıdır. Obezite ve benzeri genetik risk ihtiva eden sorunlara sahip adayların başvurusu kabul edilmemektedir.

Başvuru sonrası yapılacak değerlendirmede, yukarıdaki esas niteliklerde sorun olmasa dahi yumurta donörü adayı merkezimizce kabul edilmeyebilir.

Nasıl Yumurta Donörü Olunur?

Yumurta donörü olmak için aşağıdaki formu doldurabilir ve bize iletebilirsiniz. Kurumumuzda kişisel bilgileriniz hassasiyetle korunmakta ve hiçbir şekilde, hiçbir kurum, kuruluş ve kişi ile paylaşılmamaktadır. Yapacağınız bağış prosedürü de büyük bir gizlilik içinde sürecek, sizin dışınızda kimsenin bu durumdan haberdar edilmeyecektir.

Formu doldurmanızı takip eden 24 saat içerisinde gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yaparak sizinle irtibata geçeceğiz. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz, aksi halde başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yumurta donorü formu için

Ücretsiz ön muayene için formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

  (opsiyonel)

  İletişim Bilgilerimiz

  Merkezimiz

  Ragip Kenan Sok. No: 8
  Lefkoşa / KKTC

  Telefon

  0 850 532 06 04

  Santral

  0 850 532 06 04

  tr_TRTurkish