yumurta donasyonu - tüp bebek başarı - en başarılı tüp bebek merkezi - kıbrıs tüp bebek - gyno life tüp bebek merkezi

Yumurta Donasyonu Başarı Oranımız

yumurta donasyonu başarı oranları açısından en başarılı tüp bebek merkezi: GynoLife tüp bebek merkezi

Normal yollarla çocuk sahibi olamayan çiftlerin/bireylerin tercih ettikleri yöntem genel olarak tüp bebek tedavisidir. Bu yöntemi tercih eden çiftlerin tedavi süreçleri ne olursa olsun en çok merak ettikleri konu ise gebelik oranı, gebelik başarısıdır.

Yumurta donasyonu başarı oranları neden önemli?

Özellikle tüp bebek merkezi seçerken son karar verme aşamasında Yumurta Donasyonu Başarı Oranları önemli bir unsur halini almaktadır. Kıbrıs’ın en başarılı tüp bebek merkezi olan Gyno Life tüp bebek merkezinde özellikle son 6 ay da yapılan oran ile genel gebelik başarısı %96.8 oranına ulaşmıştır.

Kıbrıs GynoLife Tüp Bebek Merkezimizin gebelik oranları nasıldır?

Merkezimizde yapılan tedavilerden yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, IVF ve PGS işlemlerinin hepsinin genel istatiksel verisi çıkarılmıştır. Oluşan bu oranlar da özellikle Yumurta donasyonu başarısı ise bu sayıların üstüne çıkarak hastalarımızın beklentilerini büyük ölçüde karşılamaktayız.

Büyük emekler verilerek yapılan tüm tedavilerin sonunda ki en büyük meyve gebelik haberi alarak hastalarımızın mutlu ve sağlıklı ebeveyn olmalarını sağlamaktır. Bunun için Kıbrıs Gyno Life Tüp bebek merkezinin ekibi; hastalarımıza sunulan kaliteyi arttırmak için her zaman maksimum efor harcayarak beklentilerin üstünde sonuç ile mucizeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Yumurta Donasyonu Başarı Oranları oldukça yüksek seyreden Tüp Bebek Merkezimizdeki Yumurta Donasyonu tedavileri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Yorumlar

Your email address will not be published.

tr_TRTurkish