Kıbrıs Tüp Bebek

Home / Kıbrıs Tüp Bebek

Neden Kıbrıs ?

Kıbrıs, tüp bebek tedavisinde çiftlerin hayallerine ulaşmaları için bu karmaşık görünen tedavi sürecini kolaylaştıran ve ekonomik anlamda önemli avantajlar  sağlayan bir bölge olarak öne çıkıyor.

Bazı ülkelerde tüp bebek tedavisinin uygulanması için çiftlerin yaş onayı almaları gerekiyor. Uygun yaş aralığında olmayan çiftler kendi ülkelerinde tüp bebek tedavisi ve donasyona dair herhangi bir yasak olmamasına rağmen tedavi olacakları ülkedeki yasal kısıtlama nedeniyle bu tedaviden faydalanamıyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, sağlık bakanlığı yasalarında tüp bebek, sperm donasyonu, yumurta donasyonu veya embriyo donasyonuna dair yaş sınırı 55 dir. Dünyanın her yerinden farklı ülke vatandaşı çiftler tedavi için Kıbrıs’ı tercih etmekte.

Kıbrıs, global tüp bebek literatürüne çok sayıda başarılı tüp bebek tedavisi katkısı sunmayı başarmış ve bunu istikrarla devam ettiren önemli bir lokasyon.  

Kıbrıs'ta Ulaşım & Konaklama

  • İki  kişi gidiş – dönüş direk uçuş bileti
  • Havaalanı karşılama ve merkezimizle ilgili tüm ulaşımlarınız için 7/24 VIP transfer
  • İki  kişi 5 yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama
  • Belirtilen uçuş gününde, uçağın kalkış saatinden en az 3 saat önce havaalanında bulunulmalıdır. 
  • KKTC’ye nüfus cüzdanı ya da pasaport haricinde kimlik belirleyici herhangi bir kimlik kartı ile giriş yapılamaz. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşların, Yeni çipli kimlik kartları ile KKTC giriş yapabilirler. 
  • Uçuş yapacak olan kişilerin nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Kuzey Kıbrıs’a Gelirken

Tüp Bebek Merkezi olarak Kuzey Kıbrıs’ta ağırlayacağımız hastalarımıza uygun fiyata konforlu konaklama imkanları sunuyoruz.

Kıbrıs’ta tüp bebek işlemleriniz süresince yaşayabileceğiniz her türlü stresi çoğu beş yıldızlı olan anlaşmalı otellerimizin rahatlığı ve konforu ile azaltıp, Kıbrıs’ın eşsiz dağ ve deniz manzarasından, içinizi huzur dolduran doğal güzelliklerinden olabildiğince faydalanabileceğiniz ve unutulmaz bir tatil kıvamında zaman geçireceğiniz konaklama imkanları sunuyoruz.

Kıbrıs’ta tüp bebek deneyiminizi olabildiğince huzur içinde tamamlayıp mutlu son ile sizi evinize uğurlamak öncelikli hedefimizdir.

Tüp Bebek Merkezi sayesinde Kıbrıs’ın yeşil dağları ve muhteşem sahillerinde bir yandan ruhunuzu dinlendirirken bir yandan da en büyük hayalinize kavuşma fırsatı yakalıyorsunuz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Kıbrıs dünyanın farklı noktalarından binlerce çiftin bebek sahibi olmak için tercih ettiği bölgelerden biri. Şehir, bu özelliği sayesinde yıllar içinde tüp bebek alanında ilk akla gelen tercihlerinden biri haline gelmiş. Bu süreçte yine tüp bebek uzmanlarının da buluşma ve ortak çalışmalar yürütme noktası haline gelmiş durumda. Bu durum Kıbrıs’da yürüttüğümüz tüp bebek tedavilerinin başarı oranlarını  da pozitif yönde etkiliyor.

Kıbrıs’da medeni kanunu dahilinde çiftlerin tüp bebek tedavisinden faydalanmaları için resmi nikahlı olmaları şartı aranmıyor.

Dünya’nın farklı noktalarında çok sayıda tüp bebek tedavisi uzmanı ve merkezi bulunuyor fakat bu tedavinin yüksek maliyetleri nedeniyle  bir çok lokasyon ekonomik anlamda çiftleri zorlayabiliyor. Tüp bebek tedavisinin maddi yönü anne ve baba adaylarının hayallerinin önüne perde çekebiliyor.

tr_TRTurkish