Başarı Hikayeleri

Home / Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayelerimiz

Bizi hastalarımızdan dinleyin.

Sevgili Dr. Murat Önal ve Gyno Life Ekibi,

Çocuk sahibi olma umuduyla birçok hastane ve doktor gezdik. Son çare olarak Kıbrıs’ı düşündük. Dr Murat Önal ve ekibiyle tanıştıktan sonra mesafelerin aile planlamamıza engel olmayacağına karar verdik.

Bizi hayallerimize kavuşturan Gyno Life ailesine teşekkür ederiz.

C. C.

 

To Dr. Murat Onal, Ceren and everyone who helped me back in Aug. and Sept.Thank you for your kindness and generosity Olivia & Esmeralda with love and gratitude
Thank you for my two beautiful girls. They are very healthy now and have grown a lot! All the best

S. A.

Bebeğimiz bugün ilk adımlarını atmaya başladı. Biz böyle bir mucizeyi sizinle tattığımız için çok mutluyuz. Sürekli bizimle iletişimde olduğunuz tüm tedavi süreci, işlemler, doğum ve çocuğumuzun gelişim evresinde büyük içtenlikle sizi yanımızda hissettik.

Samimiyetiniz, verdiğiniz manevi değeriniz ve muhteşem yol arkadaşlığınız için teşekkür ederiz. Gyno Life ailesinde bizede yer açtığınız için minnettarız.

Y. D.

Sn. Dr. Hayat İzel;

Bu zorlu yolculukta sizin emeklerinizle ve sabrınızla çok güzel bir evladımız oldu. Rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese sizin gibi doktoru nasip etsin. Bize  umut ışığı olduğunuz ve herkese olduğunuzu da biliyorum. Zor, sabırsız, huysuz bir hasta olduğumu bile bile benim tek yumurtam ile kucağıma bir mucize verdiniz. Şimdi 15 Aylık mutluluğumla hayatımızın rengiyle soluklanıyoruz. Gözünüze yaş değmesin o güler yüzünüz her daim gülsün. Sizi çok seviyoruz iyiki varsınız.

E. C.
 
tr_TRTurkish