Yumurta Dondurma

Home / Yumurta Dondurma
Bir çift çocuk sahibi olamıyorsa ve yapılan tetkiklerde, erkekte sperm, kadında ise yumurta olmadığı veya kullanılamayacak kadar kalitesiz olduğu tespit edilmiş ise bu çifte embriyo donasyonu yapılması tavsiye edilir.
Kadın Yumurtalıkları dondurma - tüp bebek merkezi yumurta dondurma - yumurta dondurma nasıl yapılır - yumurta dondurma nedir - kadın yumurta dondurma işlemi fiyatları - yumurtalık dondurma süresi - kadın yumurtası nasıl dondurulur

In this case a sperm sample which couple choose is provided from sperm bank.

Aynı zamanda da uygun bir kadın donörden yumurta alınır, daha sonra bu yumurtalarla spermler Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizde uygun yöntemlerle birleştirilerek ortalama 10 adet embriyo elde edilir. Bu embriyoların bir kısmı anne adayına transfer edilir, geri kalan embriyolar ise ailenin isteğine göre kullanılmak üzere dondurularak saklanır.

With this method, the child who will be born later is provided to be full sibling.

 

Yumurta Dondurma İşlemleri

What is essential for embryo donation is the uterus of the woman is to be healthy.

Kimlere Embryo Donasyonu Uygulanabilir?

Which test should be done before the operation?

From woman:

Hemogram, blood group, TSH, FT4, AntiHIV, AntiHCV, VDRL, Uterus Film (HSG)
Embriyo oluşturmak için yumurta ve sperme ihtiyaç vardır. Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizde her ikisi için de donasyon seçeneği kullanılmaktadır.

Taze, kaliteli ve bol yumurta ve sperm kullanma ve en üst düzey laboratuar koşulları sayesinde tüp bebek merkezimizde EMBRYO DONASYONUNDA BAŞARI ORANIMIZ %85-90 arasında değişmektedir.

Yüksek gebelik oranımız ile sizi gebe bıraktığımız mutlu çiftlerimizden biri yapmak için sabırsızlanıyoruz…

en_USEnglish