Kıbrıs Tüp Bebek

Home / Kıbrıs Tüp Bebek

Neden Kıbrıs ?

Kıbrıs, tüp bebek tedavisinde çiftlerin hayallerine ulaşmaları için bu karmaşık görünen tedavi sürecini kolaylaştıran ve ekonomik anlamda önemli avantajlar  sağlayan bir bölge olarak öne çıkıyor.

Bazı ülkelerde tüp bebek tedavisinin uygulanması için çiftlerin yaş onayı almaları gerekiyor. Uygun yaş aralığında olmayan çiftler kendi ülkelerinde tüp bebek tedavisi ve donasyona dair herhangi bir yasak olmamasına rağmen tedavi olacakları ülkedeki yasal kısıtlama nedeniyle bu tedaviden faydalanamıyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, sağlık bakanlığı yasalarında tüp bebek, sperm donasyonu, yumurta donasyonu veya embriyo donasyonuna dair yaş sınırı 55 dir. Dünyanın her yerinden farklı ülke vatandaşı çiftler tedavi için Kıbrıs’ı tercih etmekte.

Kıbrıs, global tüp bebek literatürüne çok sayıda başarılı tüp bebek tedavisi katkısı sunmayı başarmış ve bunu istikrarla devam ettiren önemli bir lokasyon.  

Kıbrıs'ta Ulaşım & Konaklama

  • Return flight tickets for 2 people
  • Airport welcome and 24/7 VIP transfer for all your transportation to our center
  • Half-board accommodation in 5-star hotel for 2 people
  • You should be in airport at least 3 hours ago at the flight day 
  • KKTC’ye nüfus cüzdanı ya da pasaport haricinde kimlik belirleyici herhangi bir kimlik kartı ile giriş yapılamaz. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşların, Yeni çipli kimlik kartları ile KKTC giriş yapabilirler. 
  • People who are going to fly have to keep their identity card with them.

Coming to Northern Cyprus

We offer accommodation with affordable prizes to patients whom we host as Gyno Life IVF Center.

We offer accommodation opportunities in Cyprus where you can reduce any stress you may experience during your IVF procedures with the convenience and comfort of our contracted hotels, most of which are five-star, where you can benefit as much as possible from the unique mountain and sea view of Cyprus, natural beauties that fill you with peace, and spend time in the consistency of an unforgettable holiday.

Our first goal is to complete your in vitro fertilization experience with peace and see you of with happiness.

Thanks to Gyno Life in vitro fertilization Center , you’re having a chance of achieve a dream while resting your soul with Cyprus’ green mountaibs and amazing coasts.

Please get in contact with us for detail information.

Kıbrıs dünyanın farklı noktalarından binlerce çiftin bebek sahibi olmak için tercih ettiği bölgelerden biri. Şehir, bu özelliği sayesinde yıllar içinde tüp bebek alanında ilk akla gelen tercihlerinden biri haline gelmiş. Bu süreçte yine tüp bebek uzmanlarının da buluşma ve ortak çalışmalar yürütme noktası haline gelmiş durumda. Bu durum Kıbrıs’da yürüttüğümüz tüp bebek tedavilerinin başarı oranlarını  da pozitif yönde etkiliyor.

Kıbrıs’da medeni kanunu dahilinde çiftlerin tüp bebek tedavisinden faydalanmaları için resmi nikahlı olmaları şartı aranmıyor.

Dünya’nın farklı noktalarında çok sayıda tüp bebek tedavisi uzmanı ve merkezi bulunuyor fakat bu tedavinin yüksek maliyetleri nedeniyle  bir çok lokasyon ekonomik anlamda çiftleri zorlayabiliyor. Tüp bebek tedavisinin maddi yönü anne ve baba adaylarının hayallerinin önüne perde çekebiliyor.

en_USEnglish