Biz Kimiz

Home / Biz Kimiz

Gynolife IVF ile Kıbrıs'da Başlayan Mutlu Bir Yolculuk

Tüp Bebek merkezimiz Kıbrıs’ta tüp bebek ile ilgili yasalara ve etik kurallara uygun olarak hizmet vermektedir.

Başarı ve hasta memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen ve bunun sonucunda hasta memnuniyetinin en yüksek seviyelerde olduğu Gyno Life Tüp Bebek Merkezi’nde gebelik oranı yüksek seviyelerdedir. Merkezimiz bu başarının haklı gururunu yaşayarak Kıbrıs’ta tüp bebek alanında Avrupa’nın referans merkezleri arasında olma yolunda hızla ilerliyor.
Gyno Life Tüp Bebek Merkezi genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli ekibi ile Kıbrıs’ta tüp bebek alanından kendini sürekli olarak yenileyen ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip uygulayan tek tüp bebek merkezi olma özelliğini de taşır.
Başarı bir ekip işidir. Gyno Life Tüp Bebek Merkezi ekibi işinde son derece tecrübeli, yüksek enerji ve motivasyonla çalışan, güler yüzlü personeliyle hastalara aile sıcaklığı ortamında profesyonel hizmet veren bir ekiptir.

Merkezimizin Tıbbi Direktörü Op. Dr. Murat Önal gebelik oranlarımızın daha iyiye gitmesi ve başarının hep üst düzeyde olması için tüm bilgi ve deneyimini hastaları ile paylaşmaktadır. Doktor hasta ilişkisinin kesintisiz olması gerekmektedir. Güler yüzü, empati yeteneği ve başarı odaklı yaklaşımı ile hastalarının her zaman yanındadır.

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizin embriyoloji laboratuvarı Avrupa standartlarında olup en üst teknoloji ile donatılmıştır. Son derece tecrübeli embriyologlarımızın da eşliğinde laboratuvarımızın sonuçları oldukça gurur vericidir.

Ayrıca tüp bebek merkezimiz Kıbrıs’taki en geniş donor portföyüne sahip merkezdir ve bekleme listesi yoktur! Bir çok ırk ve etnik kökenden donorlerimiz mevcut olup sıra beklemeden, tercihen fotoğraf eşleştirmesi ile en doğru donor adayının belirlendiği, ailenin isteklerinin ön planda tutulduğu, fiziki kriterlere son derece dikkat edilerek Kıbrıs’ın en tecrübeli donor koordinatörü eşliğinde seçim yapılan tek tüp bebek merkezidir.

Sizin ne istediğiniz bizim için çok önemlidir.

Biz sizi her konuda mutlaka dinliyor, anlıyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hedefimiz bebeksiz yuva bırakmamak ve her geçen zaman daha da iyi olmaktır…

Tüp Bebek Merkezimizden Görüntüler

Kıbrıs’ın en başarılı tüp bebek merkezlerinden olan Gyno Life Tüp bebek merkezi Görüntülerini aşağıda sergilenmektedir. Avrupa standartlarında  Yüksek Teknoloji ile donatılmış Laboratuvarımız ile güvendesiniz.

tr_TRTurkish